1. Тегі, аты, әкесінің аты: Куанышова Гулжайна Бердибековна

3. Лауазымы, жұмыс, қызмет орны: Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімінің «Тайтөбе ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» КММ. Бастауыш сынып мұғалімі.

4. Жынысы: Әйел

5. Туған  жылы  мен туған жері: 12.01.1991ж. Өзбекстан Республикасы, Бухара облысы, Учкудук қаласы

9. Қазақстан   Республикасының    қандай  мемлекеттік   наградаларымен наградталған   және   наградталған уақыты: жоқ
          10. Үйінің мекенжайы: Тайтөбе ауылы, Т.Бигелдинов көшесі, 15а пәтер

Куанышова Гулжайна Бердибековна 2013 жылы Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институтын бітіріп, бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі мамандығын алған. 2013-2017 оқу жылдарында алғашқы еңбек жолын Қостанай облысы Амангелді ауданы Амангелді жалпы орта білім беретін мектебінде бастады. 2018 жылдан бастап  Тайтөбе ауылында жалғастырды. Қазіргі уақытқа дейін осы мектепте жұмыс істеп келеді.

Осы педагогикалық салада еңбек жасалған уақыты аз болса да көп жас ұрпақтарға білім және тәрбие беріп келеді. Өзінің шәкірттерінің білімге, оқуға деген қызығушылығын арттыруға үлесін қосуда.

“Оқуға құштар мектеп” Республикалық жобасы аясында оқушыларды әлем әдебиетіне қызықтыру мақсатында “Bookworm” атты оқылған кітап бойынша пікірталас/ойбөлісу кездесулерін ұйымдастырып өткізеді.

Ғылыми жұмыс тақырыбы «Заманауи әдіс-тәсілдерді пайдалана отырып, оқушылардың қызығушылықтарын дамыту» бойынша оқыту процесін ұйымдастырады.

Ustaz tilegi, inforurok сайттарында ҚМЖ, ашық сабақ, тәрбие сағаты және эссе жариялайды.

Гулжайна Бердибековна ұстаздық еңбек жолында салауатты өмір салтын насихаттап, Ақмола облысы бойынша «Мұғалім» спартакиадасына волейболдан құрама команда мүшесі, бірнеше дүркін чемпиондары атағына ие болып келеді.