«Тайтөбе ауылының орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесінде өткізілген қамқоршылық кеңес отырысының № 3 ХАТТАМАСЫ

08.04.2019

№ 3  ХАТТАМАСЫ

Тайтөбе ауылы  18 наурыз   2019 ж.
Қатысқандар: 25 адам
Мектеп әкімшілігі, сынып жетекшілер, әлеуметтік педагог,

КҮН ТӘРТІБІ :
1. Қамқоршылық және қорғаншылықтағы тәрбиедегі оқушыларды анықтау, тізімін жасау.

2. Наурыз мерекесінің қарсаныңда аз қамтылған оқушыларға көмек көрсету.

1.Тыңдалды: әлеуметтік педагог Омарбекова А.И. – мектептің қарамағына тіркелген бір оқушы бар -  Тоқтар Темірлан Ғалымжанұлы, қазіргі таңда  Астана қ. Аграрный университетте, 1 курс студенті  қамқоршылық және қорғаншылық атқарып жүрген – Бопанова Сымбат – анасының апасы.  Үкімет тарапынан университетте көмек көрсетілуді.

2. Тыңдалды: ДТІЖО Адильбаева С.А. – наурыз мерекесінің дайындық кезіңде аз қамтылған 5 оқушыға сыйлықтар жасалатын болды, жеке кәсіпкерлердің тарапынан азық-түліктен жинақталған қоржын тапсырылады.

Шешім:

1. Жетім, жартылай жетім, жағдайы төмен, ата-ана қамқорлығынан айырылған балаларға бірінші кезекте көмек беру ұйғарылды.

2. Аудандық газетке  көрсетілген көмек туралы мақала жазу.

3. Жеке кәсіпкерлермен   түсіндіру  жұмысын  жүргізу.

Хатшы:      Айтжанова А.Д.